Poškodbe so bile tako hude, da je en dojenček umrl. Profesor športne vzgoje je hotel samo prestrašiti ženo.

Jamie Foxx je bil v Dubrovniku zaradi barve kože tarča dveh nestrpnežev.

Györ znova razbil krimovke
Ekipa
sobota, 25. februar 2017 ob 21:26
Rokometašice Krima Mercatorja so v 4. krogu glavnega dela lige prvakinj izgubile proti Györu s 17:34 (10:18). Več na Ekipa24.si

Olimpijina serija se nadaljuje, Helios presenetil Rogaško
Sportal
sobota, 25. februar 2017 ob 21:25
Košarkarji Uniona Olimpije so v 19. krogu državnega prvenstva nadgradili uspešen pokalno-regionalni teden in slavili v Podčetrtku.

V finalu pokala Triglav in Athlete Celje
Sportal
V finalu zaključnega turnirja pokala bodo igrale košarkarice Triglava in domačega Athlete Celja. Kranjčanke so v polfinalu ugnale Ilirijo z 62:42 (10:17, 33:22, 45:26), Celjanke pa so bile...

ACH in Calcit suvereno
Sportal
sobota, 25. februar 2017 ob 21:20
V 3. kroga modre skupine sta favorizirani ekipi ACH Volley in Calcit Volleyball vknjižili novi zmagi.

Krka na domačem parketu izgubila proti neposrednemu tekmecu za obstanek
24ur.com
sobota, 25. februar 2017 ob 21:17
Košarkarji Krke so v 24. krogu lige Aba pred domačimi navijači izgubili z Mornarjem s 63:72, neposrednim tekmecem v boju za obstanek v regionalni ligi. Prvi strelec domačih je bil...