Kozamernik s Trentinom osvojil Ligo prvakov
nedelja, 5. maj 2024 ob 18:06
Jan Kozamernik je kot prvi Slovenec postal zmagovalec odbojkarske Lige prvakov. Njegov Trentino je v finalu v Antalyi s 3:0 premagal poljsko ekipo Jastrzebski Wegiel.

Gajser na Portugalskem do tretjega mesta in vodstva v SP-ju
nedelja, 5. maj 2024 ob 16:20
Tim Gajser je peto dirke sezone svetovnega prvenstva v Aguedi na Portugalskem v elitnem razredu MXGP končal na tretjem mestu. Prevzel je tudi vodstvo v skupnem seštevku SP-ja. Drugi Slovenec v...

Vollering osvojila Vuelto, zdaj ji manjka le še Giro
nedelja, 5. maj 2024 ob 14:05
Končala se je 10. kolesarska Dirka po Španiji. Zadnjo etapo, ki se je končala z vzponom na Valdesqui, je dobila Nizozemska Demi Vollering in s tem tudi prvič osvojila to prestižno dirko.

Timotej Romšak 16. v polfinalu v ZDA
nedelja, 5. maj 2024 ob 12:56
Slovenski športni plezalec Timotej Romšak je bil 16. v polfinalu tekme svetovnega pokala na balvanih v Salt Lake Cityju. S tem se ni uvrstil v finale najboljše šesterice.