Real Madrid že 36. do naslova španskega prvaka
sobota, 4. maj 2024 ob 21:01
Nogometaši Real Madrida so 36. postali prvaki Španije. Naslov so si zagotovili štiri kroge pred koncem prvenstva.

Györ in Metz prva polfinalista rokometne lige prvakinj
sobota, 4. maj 2024 ob 19:55
Rokometašice Metza in Györa so prve polfinalistke lige prvakinj. Francozinje so izločile Bukarešto s skupnim izidom 56:47, Györ pa branilca naslova Kristiansand s 54:49.

Verstappen brez težav do sprinterske zmage v Miamiju
sobota, 4. maj 2024 ob 19:18
Svetovni prvak in vodilni v seštevku letošnje sezone svetovnega prvenstva formule 1 Nizozemec Max Verstappen (Red Bull) je zmagovalec sprinterske dirke v Miamiju. Drugi je bil Monačan Charles Leclerc (Ferrari), tretji pa Mehičan Sergio Perez

Laburist Sadiq Khan tretjič izvoljen za župana Londona
sobota, 4. maj 2024 ob 19:07
Londonski župan iz vrst britanskih laburistov Sadiq Khan je na volitvah osvojil rekordni tretji mandat, je poročal britanski BBC, potem ko so vsa okrožja v britanski prestolnici sporočila volilne...

Elsnerjev Le Havre do pomembne zmage v boju za obstanek
sobota, 4. maj 2024 ob 18:23
Nogometaši Le Havra so v 32. krogu francoske lige gostili Strasbourg in ga premagali s 3:1. Z novimi tremi točkami so dva kroga pred koncem vsaj začasno varni pred izpadom v drugo ligo.