Danski Vojens je bil sinoči prizorišče nordijske VN v speedwayu, ki jo je nekoliko presenetljivo dobil Šved Andreas Jonsson.

Spidvejist Žagar 12. v Vojensu
RTV Slovenija
sobota, 13. september 2014 ob 23:36
Spidvejist Matej Žagar je na deseti dirki sezone v Vojensu osvojil 12. mesto. Zmagal je Šved Andreas Jonsson pred Dancem Petrom Kildemandom in Poljakom Krzysztofom Kasprzakom.

Žagar 13. v Vojensu
Delo
sobota, 13. september 2014 ob 23:07
Vojens - Slovenski spidvejist Matej Žagar je na deseti dirki svetovnega prvenstva v Vojensu osvojil 13. mesto in je v skupnem seštevku zadržal peto mesto. Na Danskem je zmagal Šved Andreas...

Žagar 12. v Vojensu
SiOL.net
sobota, 13. september 2014 ob 22:47
Slovenski speedwayist Matej Žagar je dirko serije za veliko nagrado v Vojensu končal na 12. mestu.

Izpustil bo prvo dirko po letu 1995
zurnal24.si
sobota, 13. september 2014 ob 11:25
Čeprav je ameriški spidvejist Greg Hancock kljub hudi poškodbi roke nameraval nastopiti na dirki svetovnega prvenstva na Danskem, si je večer pred dirko premislil.

Žagar premierno v Vojensu
Avto.info
sobota, 13. september 2014 ob 08:47

V boju za vrhunsko skupno uvrstitev
zurnal24.si
petek, 12. september 2014 ob 19:32
Danski Vojens bo v soboto gostil deseto dirko letošnje sezone serije Grand Prix. Nordijska Velika nagrada bo tudi ognjeni krst za Mateja Žagarja, saj na tem ovalu še ni nastopal.