Josip Iličić

Večni derbi s hudimi finančnimi posledicami za oba kluba
četrtek, 25. april 2024 ob 13:22
Navijači Maribora in Olimpije so omenjenima kluboma pridelali za več kot 8000 evrov denarne kazni.

Vse ostrejši boj za 23 (ali 26) mest v Nemčiji
ponedeljek, 22. april 2024 ob 11:16
Benjamin Šeško tretjič zapored za Leipzig, Benjamin Verbič je vstopil in začel petardo Panathinaikosa, na drugi tekmi zapored je bil natančen Nino Žugelj, tudi v Prvi ligi ne manjka razigranih...

Razpoložena Olimpija
nedelja, 21. april 2024 ob 22:40
Za največje presenečenje 32. kroga v 1. SNL so poskrbele Domžale, ki so s preobratom v drugem polčasu na gostovanju s 3:2 premagale Celjane. Mariborčani še naprej suvereni.

Vijoličasti do novih treh točk, presenečenje v Celju
nedelja, 21. april 2024 ob 17:45
Nogometaši Maribora so v 32. krogu Prve lige Telemach doma premagali Rogaško s 3:0 (0:0). Celje je z 2:3 (1:0) klonilo proti Domžalam, a ima še naprej lepo prednost.

Če je zmogel Miran Pavlin, bo tudi Josip Iličić
nedelja, 21. april 2024 ob 14:00
Največji slovenski nogometni derbi je razkril, da je nekdanji zvezdnik serie A in vijolični virtuoz tudi v 37. letu starosti predober za mlajše tekmece

Celje nepričakovano ostalo praznih rok proti Domžalam
nedelja, 21. april 2024 ob 13:23
Presenečenje 32. kroga prve lige so pripravili nogometaši Domžal, ki so na gostovanju s 3:2 premagali vodilno Celje. S tremi goli v drugem polčasu je Maribor v praznem Ljudskem vrtu premagal...

Uff, kakšne besede je Josip Iličić namenil sodniku derbija! Tega ni pričakoval nihče!
Ekipa
petek, 19. april 2024 ob 15:55
Josip Iličić se je dotaknil sojenja na večnem derbiju, ki ga je z 2:1 sredi Stožic dobil Maribor. Več na Ekipa24.si