Mitja Lesjak

Pariz 2024, prihajamo! Slovenci četrtič na olimpijskih igrah
nedelja, 17. marec 2024 ob 16:43
Slovenska rokometna reprezentanca je v Granollersu premagala Bahrajn in se s pomočjo Špancev uvrstila na olimpijske igre.

O uvrstitvi Slovenije na OI bo odločil nedeljski dvoboj
petek, 15. marec 2024 ob 22:59
Slovenski rokometaši izgubili s Španci, odločitev o Parizu v nedeljo.

Pred Slovenci najpomembnejši teden zadnjih let
ponedeljek, 11. marec 2024 ob 18:55
Rokometaši Slovenije so pred velikim izzivom. V Granollersu bodo od četrtka v konkurenci Brazilije, Španije in Bahrajna lovili eno od dveh vozovnic za olimpijske igre v Parizu.

Neslaven konec Celjanov za piko na i klavrni evropski sezoni
četrtek, 7. marec 2024 ob 21:53
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so ligo prvakov končali brez točke. Izgubili so tudi v zadnjem, 14. krogu, ko je bil v Celju boljši danski Gudme s 34:30 (15:15). Celjani so tako sezono 2023/24...

Celjani evropsko sezono končali brez zmage
četrtek, 7. marec 2024 ob 21:17
Rokometaši Celja Pivovarne Laško so Ligo prvakov končali brez osvojene točke. Tudi v 14. krogu so klonili. V Zlatorogu so morali premoč priznati Gudmeju ki je bil boljši s 34:30.

Hud udarec za Slovenijo v boju za olimpijske igre
četrtek, 7. marec 2024 ob 14:28
Na olimpijske kvalifikacije brez Marguča in Vujovića.

Slovenci v Granollers brez Marguča in Vujovića
četrtek, 7. marec 2024 ob 10:47
Slovenske rokometaše konec prihodnjega tedna v španskem Granollersu čaka kvalifikacijski turnir za olimpijske igre. Zaradi poškodb sta udeležbo odpovedala Gašper Marguč in Miljan Vujović.