Igor Jerman

Jerman do drugega mesta
Sport1.si
nedelja, 10. avgust 2008 ob 08:27
Slovenski motociklist Igor Jerman je na dirki svetovnega vzdržljivostnega prvenstva osem ur Oscherslebna osvojil drugo mesto.

Jerman 11. na vzdržljivostni dirki
Sport1.si
nedelja, 27. julij 2008 ob 19:05

Jerman 11. v Suzuki
nedelja, 27. julij 2008 ob 18:55
Suzuka - Slovenski motociklist Igor Jerman je na dirki osem ur Suzuke, ki šteje za vzdržljivostno svetovno prvenstvo, osvojil 11. mesto.

Zmaga Suzukija, odstop Jermana
ponedeljek, 21. april 2008 ob 11:44
Na 31. izvedbi motociklistične vzdržljivostne dirke 24 ur Le Mansa je znova zmagala ekipa Suzukija. Igor Jerman je z moštvom Yamaha Austria odstopil po 47 krogih.

Nova zmaga Suzukija v Le Mansu, Jerman odstopil
nedelja, 20. april 2008 ob 17:33
Slovenski dirkač Igor Jerman je na tradicionalni preizkušnji 24 ur Le Mansa z ekipo Yamaha Austria letos v 31. izvedbi odstopil že po 47 krogih.

Motociklizem: Nova zmaga Suzukija v Le Mansu, Jerman odstopil
nedelja, 20. april 2008 ob 17:18
Slovenski dirkač Igor Jerman je na tradicionalni preizkušnji 24 ur Le Mansa z ekipo Yamaha Austria, s katero sodeluje tudi v vzdržljivostnem svetovnem prvenstvu, letos v 31. izvedbi odstopil že...