Poleg razveljavitve dosežkov in dvoletne prepovedi nastopanja ga je doletela še denarna kazen v višini 1000 evrov.

Moram dobiti kolajno, moram dobiti kolajno …
nedelja, 3. april 2022 ob 15:00
Jolanda Čeplak o olimpijskih spominih in o tem, zakaj dober finiš ni le stvar hitrosti.

Biologinja s kolajno
sreda, 23. marec 2022 ob 00:00
Tina Šutej je na dvoranskem svetovnem prvenstvu v Beogradu osvojila bronasto kolajno v skoku s palico, kar je šesto odličje za Slovenijo na 18 tovrstnih tekmovanjih.

Slovenska atletika po dvoranskem SP v Beogradu s prvo medaljo po 14 letih
nedelja, 20. marec 2022 ob 19:49
Tina Šutej je včeraj na dvoranskem svetovnem prvenstvu v atletiki v Beogradu v skoku s palico osvojila bronasto medaljo s 4,75 metra. S tem je za Slovenijo osvojila šesto medaljo na 18. tovrstnih tekmovanjih, prvo po 14 letih.

Tina Šutej na SP v Beogradu osvojila bron v skoku s palico
Primorske novice
sobota, 19. marec 2022 ob 21:57
Tina Šutej je na dvoranskem svetovnem prvenstvu v atletiki v Beogradu v skoku s palico osvojila bronasto medaljo s 4,75 metra. Naslov je s 4,80 m ubranila Američanka Sandi Morris, srebro je...

Tina Šutej bronasta na SP v Beogradu
sobota, 19. marec 2022 ob 20:34
V skoku s palico je zaostala le za Američankama Sandi Morris in Katie Nageotte.

sobota, 19. marec 2022 ob 20:32
Tina Šutej je na dvoranskem svetovnem prvenstvu v atletiki v Beogradu v skoku s palico osvojila bronasto medaljo s 4,75 metra. Naslov je s 4,80 m ubranila Američanka Sandi Morris, srebro je osvojila njena rojakinja Katie Nageotte. Olimpijska...