Trideset let od prve olimpijske kolajne za Slovenijo
ponedeljek, 1. avgust 2022 ob 11:00
Milnila so tri desetletja od prve olimpijske medalje za samostojno Slovenijo.

Trideset let od prve olimpijske medalje za samostojno Slovenijo
ponedeljek, 1. avgust 2022 ob 10:38
Na današnji dan pred tridesetimi leti sta prvo olimpijsko medaljo za samostojno Slovenijo osvojila Iztok Čop in Denis Žvegelj v dvojcu na igrah v Barceloni leta 1992, dan pozneje je bil tretji še veslaški četverec. S tem so se začeli prvi slovenski...

Iztok Čop in Denis Žvegelj sta se zapisala v anale slovenskega športa
ponedeljek, 1. avgust 2022 ob 05:00
30 let od prve olimpijske kolajne: Katalonija prizorišče zgodovinskega podviga blejskih čolnov. Prva na stopničke Iztok Čop in Denis Žvegelj.

Trideset let po prvi olimpijski kolajni za Slovenijo
Gospodarstvo je iskalo nove trge, kultura nov smisel, šport svojo pot do mednarodnih aren. Šport je bil pomemben gradnik nacionalne identitete.

Kje je zablestel z lovoriko Damir Dugonjić?
sreda, 15. junij 2022 ob 05:00
Tokrat v našem kvizu preizkus znanja iz zgodovine veslanja, plavanja in košarke.

Anamarija Lampič v biatlonu, Kristjan Čeh kmalu med jadralci?
sreda, 8. junij 2022 ob 20:00
Najuspešnejši slovenski jadralec bo s posadko Krpani oktobra nastopil na svetovnem prvenstvu v Bahrajnu. Pogleduje tudi proti okrepitvam iz drugih športov.

Krpani z visokimi cilji v finale zlatega jadralnega pokala
sreda, 8. junij 2022 ob 16:13
Po zmagi v kvalifikacijah za zlati pokal SSL na Neuchatelskem jezeru je jadralska posadka Krpani napovedala boj za svetovno krono v Bahrajnu.