Miran Vodovnik

Kako sta vrstnici Sloveniji prinesli zadnji dvoranski medalji
nedelja, 1. marec 2015 ob 13:27
Pred nami je evropsko dvoransko prvenstvo v atletiki, zato smo tokrat v preteklost skočili v leto 2009, v Torino, kjer je Slovenija dobila zadnji dve dvoranski medalji, in sicer kar dve.

Kozmus in Ratejeva slovenska atleta leta 2014
nedelja, 16. november 2014 ob 07:18
Primož Kozmus in Martina Ratej sta najboljša slovenska atleta leta 2014 v tradicionalni anketi AZS. Priznanje za najboljšega trenerja so dali Jožetu Satlerju, najboljši klub je bil ljubljanski...

Kozmus in Ratejeva najboljša slovenska atleta
sobota, 15. november 2014 ob 20:34
Primož Kozmus in Martina Ratej sta najboljša slovenska atleta leta 2014 v tradicionalni anketi Atletske zveze Slovenije. Priznanje sta prejela na razglasitvi na Ptuju.

Koliko rekordov bo padlo v Zürichu?
ponedeljek, 11. avgust 2014 ob 18:54
Na enem mestu vam nudimo osvežen pregled najboljših dosežkov na dosedanjih evropskih prvenstvih, hkrati pa tudi primerjavo s svetovnimi, evropskimi in slovenskimi rekordi ...

Pleško izboljšal mladinski rekord Vodovnika
nedelja, 8. junij 2014 ob 20:31
Nace Pleško (Olimpija) je na atletskem mitingu v Mariboru zmagal med člani v suvanju krogle ter s 17,58 m in izboljšal starejše mladinski rekord.

Šest let od zadnje medalje, spomin na Barcelono star že skoraj 20 let
ponedeljek, 3. marec 2014 ob 11:00
Ljubljana - V Sopotu bo od 7. do 9. marca potekalo 15. svetovno dvoransko prvenstvo v atletiki. Slovenija je na dozdajšnjih prvenstvih osvojila dve srebrni in dve bronasti medalji.

Na fitnes v Oplotnici k "Jetiju" Vodovniku
petek, 18. oktober 2013 ob 15:44
Slovenski rekorder v suvanju krogle Miran Vodovnik je v športni dvorani v Oplotnici svečano odprl svoj fitnes center, ki nosi ime po njegovem vzdevku – Jeti.