Kelvin Kiptum je bil svojevrsten atletski fenomen, vzpon do slave za očeta dveh otrok je bil hiter, saj je svoj prvi polni maraton pretekel šele leta 2022.

Tragična nesreča: V prometni nesreči umrl komaj 24-letni svetovni rekorder
Svetovni rekorder v maratonu, Kenijec Kelvin Kiptum, je v nedeljo umrl v prometni nesreči v domovini. Star je bil 24 let.

Največja tragedija! V grozljivi nesreči umrl trenutno eden najboljših atletov in svetovni rekorder
ponedeljek, 12. februar 2024 ob 06:23
Svetovni rekorder v maratonu, Kenijec Kelvin Kiptum, je v nedeljo umrl v prometni nesreči v domovini, je poročala...

Šok, umrl rekorder v maratonu, človek, ki naj bi prebil magično mejo
ponedeljek, 12. februar 2024 ob 02:55
Svetovni rekorder v maratonu, Kenijec Kelvin Kiptum (24), je bil žrtev prometne nesreče. Pričakovali so, da se bo kot prvi Zemljan spustil pod mejo dveh ur.

Pia Babnik in Katja Pogačar uspešni na štartu v Keniji
nedelja, 11. februar 2024 ob 16:20
Na uvodnem turnirju sezone v seriji LET je Babnikova osvojila 36., Pogačarjeva pa 40. mesto. Ana Belac brez finala.

Babnikova in Pogačarjeva v zlati sredini
Sportal
nedelja, 11. februar 2024 ob 15:36
Slovenski golfistiki Pia Babnik in Katja Pogačar sta uspešno odigrali prvi turnir sezone v Keniji. Obe sta se uvrstili v rez in na koncu pristali v zlati sredini tekmovalk, ki so po štirih...