Esotech

Helios boljši od Olimpije
torek, 13. maj 2008 ob 22:30
Košarkarji Heliosa so premagali Union Olimpijo z 89:74. Geoplin Slovan je bil boljši od Luke Koper s 77:65, Krka od Zlatoroga s 64:58, Elektra Esotech pa je izgubila  sTCG Mercator z 69:72.

Dvoboj začelja v Šoštanju
torek, 13. maj 2008 ob 08:18
Šoštanj - V Šoštanju se bosta v 14. krogu lige za prvaka pomerila Elektra Esotech in TCG Mercator. Prav ta tekma pa bo odločala, kdo bo osvojil sedmo, oziroma osmo mesto v državnem prvenstvu.

Esotech v rokah sedmerice menedžerjev
ponedeljek, 12. maj 2008 ob 22:00
Ministrica za zdravje in dolgoletna predsednica uprave Esotecha Zofija Mazej Kukovič ni več med lastniki velenjske družbe za razvoj ekoloških in energetskih projektov. Pred dnevi je namreč 21,83-odstotni delež v podjetju prodala sedmim menedžerjem družbe. Robert Hudournik, Bogdan Špegel,...

Laščani so se dolgo mučili z Elektro
sobota, 10. maj 2008 ob 22:57
Laško - Košarkarji Zlatoroga so v 13. krogu lige UPC Telemach premagali Elektro Esotech s 86:73 (22:16, 39:38, 62:59).

Laščani ne razmišljajo o ničemer drugem kot o zmagi
sobota, 10. maj 2008 ob 09:25
Ljubljana - Košarkarji Zlatoroga bodo v tekmi 13. kroga lige za prvaka proti Elektri Esotech nesporen favorit, kar se zavedajo.

Stanišak: Zmaga ni bila nikdar vprašljiva
četrtek, 8. maj 2008 ob 09:49
Ljubljana - Košarkarji Elektre Esotecha so v 12. krogu lige za prvaka prišli do prve domače zmage. Igralci Kopra so padli zaradi dobre igre domačih v tretji četrtini.

Koprčani presenetljivo klonili v Šoštanju
sreda, 7. maj 2008 ob 22:50
Šoštanj - Košarkarji Elektre Esotech so v 12. krogu lige UPC Telemach za prvaka premagali Luko Koper z 78:65 (18:15, 36:30, 54:39).