KK Partizan

Sekulić: O novem naturaliziranem igralcu nismo govorili, lahko pa se zgodi marsikaj
RTV Slovenija
torek, 20. februar 2024 ob 08:08
Košarkarska reprezentanca se je zbrala prvič letos. Glavni cilj leta so julijske olimpijske kvalifikacije, zdaj pa se pripravlja na začetek kvalifikacij za EuroBasket, ko se bo v Kopru pomerila z...

Teodosić vodil Zvezdo do četrtega zaporednega pokalnega naslova
nedelja, 18. februar 2024 ob 10:29
V finalu srbskega pokala, ki nosi ime po legendarnem Radivoju Koraću, je Crvena zvezda premagala Partizan (85:79). Najkoristnejši igralec zaključnega turnirja v Nišu je bil Miloš Teodosić.

Legendarni srbski košarkar zaradi težav s srcem urgentno pristal v bolnišnici
zurnal24.si
torek, 13. februar 2024 ob 08:58
Žarko Paspalj v bolnišnici zaradi težav s srcem.

Olimpija do pomembne zmage za vrh lestvice
zurnal24.si
sobota, 10. februar 2024 ob 20:19
Košarkarji Cedevite Olimpije so v 20. krogu lige Aba premagali FMP z 82:74 (21:15, 42:35, 58:55).

Omićev prihod se že pozna
Delo
sobota, 10. februar 2024 ob 19:50
Ljubljanska ekipa v 20. kolu lige ABA ugnala beograjski FMP.

Shields in Mirotić na kolena spravila Real; Francisco šokiral Partizan v Beogradu
četrtek, 8. februar 2024 ob 22:20
Milano je na domačem parketu premagal vodilno ekipo Evrolige Real iz Madrida z 81:76. To je šele četrti poraz za aktualne evropske prvake.

Debi mladega Slovenca na velikem odru, Zvezda po poti Partizana
SiOL.net
četrtek, 8. februar 2024 ob 08:05
V 26. krogu evrolige je veliki debi v najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju dočakal 17-letni slovenski košarkar Vit Hrabar, ki je ob zmagi Baskonie nad Asvelom (94:80) na parketu preživel...