sobota, 31. marec 2007 ob 00:00
Jutranje kvalifikacije na SP v plavanju sta Slovenca zaključila s postavitvijo novih državnih rekordov. Peter Mankoč je v disciplini 100 delfin s časom 52,30 star rekord popravil za 46 stotink...

Godec in Mankoč končala v polfinalu
petek, 30. marec 2007 ob 16:10
V petek popoldan sta na svetovnem plavalnem prvenstvu v Montrealu nastopila dva slovenska tekmovalca. Jernej Godec je tekmovanje na 50 m prosto končal na 14. mestu, Peter Mankoč pa na 100 m delfin...

Maradona v bolnišnici zaradi alkohola
Sportal
petek, 30. marec 2007 ob 14:10
Slovenski plavalec Jernej Godec je na svetovnem prvenstvu v Melbournu na 50 metrov prosto končal na 14. mestu.

Godec obstal v polfinalu
Sportal

Mankoč in Godec z rekordoma v polfinale
petek, 30. marec 2007 ob 07:16
Peter Mankoč in Jernej Godec sta se s krepko popravljenima državnima rekordoma uvrstila v polfinale na plavalnem SP-ju v Melbournu.

petek, 30. marec 2007 ob 07:13
Peter Mankoč in Jernej Godec sta si na svetovnem prvenstvu v plavanju v Melbournu z novima državnima rekordoma priplavala polfinale.

Mankoč že prvi dan priplaval finale
nedelja, 25. marec 2007 ob 12:15
Peter Mankoč se je na plavalnem SP-ju v Melbournu s 6. časom polfinala (23,91) uvrstil v finale na 50 metrov delfin. Jernej Godec 14. (24,26).