Ivo Karlović

Andy prvič v finalu mastersa
zurnal24.si
sobota, 2. avgust 2008 ob 22:24
Prvi finalist mastersa v Cincinnatiju je Britanec Andy Murray, ki je premagal Iva Karlovića. Za drugo mesto v finalu se bosta ponoči po slovenskem času pomerila Rafael Nadal in Novak Djoković.

Hitro slovo Federerja in Ivanovićeve
Večer
petek, 1. avgust 2008 ob 10:33
Številki 1 svetovnega tenisa, Švicar Roger Federer in Srbkinja Ana Ivanović, sta že končala nastope na največjih turnirjih tega tedna. Federer je na mastersu ATP v Cincinnatiju v tretjem krogu...

Tenis: Hitro slovo Federerja in Ivanovićeve
Dnevnik
petek, 1. avgust 2008 ob 10:12
Številki 1 svetovnega tenisa, Švicar Roger Federer in Srbkinja Ana Ivanović, sta že končali nastope na največjih turnirjih tega tedna. Federer je na mastersu ATP v Cincinnatiju v tretjem krogu...

Federerjeva vladavina pri koncu
Sport1.si
petek, 1. avgust 2008 ob 09:52
Roger Federer je s porazom proti Ivu Karloviću v osmini finala teniškega Mastersa v Cincinnatiju resno ogrozil svoj položaj številka ena na svetovni teniški lestvici.

Roger Rafaelu na široko odprl vrata do vrha
zurnal24.si
petek, 1. avgust 2008 ob 08:46
Roger Federer je moral v tretjem kolu turnirja serije masters v Cincinnatiju priznati premoč Hrvatu Ivu Karloviću. Če bo turnir osvojil Španec Rafael Nadal, bo moški tenis dobil novega kralja.

Karlović sklatil Federerja s prestola
RTV Slovenija
četrtek, 31. julij 2008 ob 23:28
Štiri in pol letna vladavina Rogerja Federerja je končana! V osmini finala turnirja v Cincinnatiju ga je s 7:6, 4:6 in 7:6 premagal Hrvat Ivo Karlović.

Ivo Karlović osvojil Nottingham
SiOL.net
sobota, 21. junij 2008 ob 20:48
Nottingham - Hrvaški teniški igralec Ivo Karlović je zmagovalec turnirja v Nottinhgamu z nagradnim skladom 370.000 evrov.