Jernej Župančič Regent

Župančič Regent v finalu
četrtek, 9. avgust 2007 ob 14:31
Jernej Župančič Regent se je na SP v kajaku in kanuju na 1000 metrov z drugim časom v svoji polfinalni skupini uvrstil v veliki finale. Ta bo na sporedu v soboto.

Župančič Regent in Ponomarenkova za olimpijske vozovnice
četrtek, 9. avgust 2007 ob 08:33
Kajakaši in kanuisti na mirnih vodah so tik pred vrhuncem letošnje sezone. Na svetovnem prvenstvu v Duisburgu bodo v ospredju odločitve o prvih dobitnikih vozovnic za olimpijske igre v Pekingu.

Župančiču Regentu sedmo mesto v Pontevedri
sobota, 30. junij 2007 ob 14:56
Slovenski kajakaš Jernej Župančič Regent je na evropskem prvenstvu v kajaku in kanuju na mirnih vodah v Pontevedri osvojil sedmo mesto v svoji paradni disciplini na 1000 metrov.

Sportal
sobota, 30. junij 2007 ob 14:44
Slovenski kajakaš Jernej Župančič Regent je na evropskem prvenstvu v kajaku in kanuju na mirnih vodah v Pontevedri osvojil sedmo mesto v svoji paradni disciplini na 1000 metrov in tako zaostal za...

Župančič Regent in Ponomarenkova v finale
petek, 29. junij 2007 ob 19:50
Slovenski kajakaš Jernej Župančič Regent si je na EP v kajaku in kanuju na mirnih vodah v Španiji priveslal finale na 1000 metrov, v finalu na 500 metrov pa bo veslala tudi Špela Ponomarenko.

Župančič Regent zanesljivo v finale
Sportal
petek, 29. junij 2007 ob 16:56
Slovenski kajakaš Jernej Župančič Regent si je na EP v kajaku in kanuju na mirnih vodah v Pontevedri priveslal finale v svoji paradni disciplini na 1000 metrov.

Mirna vesla, hladne glave
četrtek, 28. junij 2007 ob 10:00
œŠpanska Pontevedra bo od danes do nedelje gostiteljica evropskega prvenstva kajakašev in kanuistov na mirnih vodah. Na severozahodu Pirenejskega polotoka bo Slovenijo zastopala trojica kajakašev, Jernej Korenjak, Jernej Župančič Regent in Špela Ponomarenko. Na prizorišču tekmovanja je...