Matej Stare

Švabu dirka Košice-Tatre-Košice
nedelja, 23. maj 2010 ob 16:15
Košice - Savčan Gašper Švab je zmagovalec 66. kolesarske dirke Košice-Tatre-Košice. Njegov uspeh je z drugim mestom dopolnil Matej Stare. V zadnji etapi 4. mesto Jureta Zrimška.

Švab zadržal rumeno majico vodilnega
sobota, 22. maj 2010 ob 09:40
Košice - Slovak Martin Mahdar je zmagovalec 3. etape 66. kolesarske dirke Košice-Tatre-Košice. Slovenec Gašper Švab ostaja v rumeni majici vodilnega. Matej Stare na drugem mestu.

Stare na četrtem mestu
nedelja, 9. maj 2010 ob 21:36
Carrara - Zmagovalec 23. enodnevne kolesarske dirke GP Industrie del Marmo (1.2) je Italijan Thomas Alberio. Slovenec Matej Stare je dirko končal na nehvaležnem četrtem mestu.

Stare zmagal v Wolfsbergu
nedelja, 2. maj 2010 ob 10:06
Wolfsberg - Slovenski kolesar Matej Stare je slavil na 27. mednarodni kolesarski dirki Lavanttaler Radsporttage v Avstriji. Uspeh Slovencev je z 2. mestom dopolnil Robert Vrečer.

Kerkez zmagal v Avstriji
ponedeljek, 5. april 2010 ob 19:50
Ljubljana - Slovenec Vladimir Kerkez je slavil zmago na enodnevni kolesarski dirki v Avstriji. Na dirki Flachgauerradtage je bil tretji njegov moštveni kolega Matej Stare.

Gnezda osvojil tretjo zaporedno zmago za Adrio Mobil
Dolenjski list
ponedeljek, 15. marec 2010 ob 06:30
Zmagovalni niz kolesarjev Adrie Mobil se je nadaljeval tudi na dirki za VN Poreča. Po zmagah Marka Kumpa v Lonjeru in Blaža Jarca v Loboriki je v Poreču na najvišjo stopničko stopil Matej...

Gnezda nadaljuje zmagovalni niz
nedelja, 14. marec 2010 ob 18:57
Poreč - Slovenec Matej Gnezda je zmagovalec 8. kolesarske dirke Trofej Poreč (2.1). Na zmagovalni oder se je uvrstil tudi Matej Stare, ki je zasedel 3. mesto.