Frank Schleck

Le Mohorič na dirki Santos Tour Down Under
SiOL.net
sreda, 15. januar 2014 ob 14:34
V torek se bo v Avstraliji s 1. etapo začela 16. kolesarska dirka Santos Tour Down Under (2.WT). Na prvi dirki letošnjega svetovnega koledarja bo nastopil tudi Slovenec Matej Mohorič.

V Roubaixu se je predstavila ameriška ekipa Trek Factory Racing
SiOL.net
petek, 10. januar 2014 ob 21:33
Na velodromu v Roubaixu se je predstavila novoustanovljena ekipa Trek Factory Racing, ki bo v letošnjem letu nastopala z licenco World Tour. Fabian Cancellara je njen prvi zvezdnik.

Frank Schleck željan dirkanja in uspeha
SiOL.net
torek, 12. november 2013 ob 21:17
Triintridesetletni Frank Schleck se po več kot letu dni tekmovalnega premora vrača v kolesarsko karavano. Luksemburžan, ki je član ameriške ekipe Trek, želi doseči nekdanjo raven...

Hoogerlandu Amstel Curacao Race
SiOL.net
nedelja, 3. november 2013 ob 10:09
Nizozemec Johnny Hoogerland je slavil na 12. revijalni kolesarski dirki Amstel Curacao Race na Nizozemskih Antilih. Na 2. in 3. mestu sta dirko končala Jan Bakelants in Marc De Maar.

Ulissi prvi v zadnjih 18. letih z zmago na dirki za Pokal Sabatini in dirki po Emilii
SiOL.net
sobota, 12. oktober 2013 ob 20:10
San Luca - 24-letni Italijan Diego Ulissi je zmagovalec 96. kolesarske dirke po Emilii (1.HC). V enajstih dneh je član ekipe Lampre-Merida zmagal tri enodnevne dirke v Italiji.

Brata Schleck bosta znova skupaj
SiOL.net
sobota, 20. julij 2013 ob 16:23
Luksemburg - Luksemburški mediji poročajo, da bo Frank Schleck od nedelje dalje zopet član ekipe RadioShack-Leopard. Kolesar, ki je odslužil enoletno prepoved nastopanja, bo nastopil na...

Kratke s Toura: Schleck brez ekipe, žebljički na cesti in 39. Tour za spikerja
Bicikel.com
petek, 5. julij 2013 ob 13:10
Spiker dirke po Franciji že 39 let, spet žebljički na cesti, Fabian Cancellara namerava podreti rekord v vožnji na eno uro, RadioShack odpustil Franka Schlecka, oslabljena Astana ?