Frank Schleck

McEwen izkoristil priložnost
Sportal
sreda, 20. junij 2007 ob 20:37
Na 71. kolesarski dirki Po Švici (PT) je bila na sporedu že 5. etapa. V ciljnem šprintu glavnine je slavil Avstralec Robbie McEwen. Drugo mesto je osvojil Daniele Bennati in tretje Erik Zabel....

McEwnu etapa, Schleck zadržal rumeno majico
sreda, 20. junij 2007 ob 19:10
Avstralec Robbie McEwen (Predictor-Lotto) je zmagovalec pete etape kolesarske dirke po Švici, Luksemburžan Frank Schleck (Team CSC) pa je zadržal prvo mesto v skupnem seštevku.

Rogina dobil hčerko in zmagal
sreda, 20. junij 2007 ob 00:00
Četrta etapa dirke Po Švici s ciljnim klancem na Malbun, težak za enega in pol Vršiča, je karavano razbil na prafaktorje. Jani Brajkovič je pripeljal na cilj, 1600 metrov visoko, na dvanajstem mestu, 1:59 minute za zmagovalcem Luksemburžanom Frankom Schleckom.

Frank Schleck brez konkurence
Sportal
torek, 19. junij 2007 ob 20:18
Na 71. kolesarski dirki Po Švici je bila na sporedu 4. etapa. Prva zahtevna etapa s ciljem na klanec je pripadla Luksemburžanu.

Schlecku zmaga in zlata majica
torek, 19. junij 2007 ob 19:35
Luksemburžan Frank Schleck (CSC) je zmagovalec četrte 167 kilometrov dolge etape kolesarske dirke po Švici, s čimer je tudi prevzel skupno vodstvo na dirki. Janez Brajkovič (Discovery Channel)...

Na dolgem klancu se je najbolje počutil
torek, 19. junij 2007 ob 19:19
Desetkilometrski ciljni vzpon na Triesenberg v Liechtensteinu je na Dirki po Švici premešal vrstni red na vrhu. V rumenem je Frank Schleck.

Di Luca se vrača v staro formo
nedelja, 29. april 2007 ob 17:56
Danilo Di Luca je v zadnjem kilometru strl odpor Franka Schlecka in se veselil zmage na kolesarski klasiki Liege-Bastogne-Liege.