Cadel Evans

Roglič je že pred dirko vedel, da je močan
Dnevnik
nedelja, 29. april 2018 ob 14:54
Slovenski kolesar Primož Roglič, član nizozemske ekipe LottoNl-Jumbo, je končni zmagovalec dirke svetovne serije po Romandiji. To je Rogličeva druga skupna zmaga v letošnji sezoni, pred tremi tedni je bil najboljši na dirki po Baskiji. V zadnji...

Roglič ostal v igri za skupno zmago
zurnal24.si
sreda, 4. april 2018 ob 19:04
Končana je tretja etapa na dirki po Baskiji.

Sagan tretji zaporedni naslov posvetil Scarponiju in ženi
RTV Slovenija
nedelja, 24. september 2017 ob 13:30
V Bergnu se je danes s cestno dirko med moškimi končalo 90. svetovno prvenstvo v kolesarstvu. Zmagal je Peter Sagan, ki je dobil ciljni šprint in poskrbel za zgodovinski dosežek.

Groenewegen v Parizu do uspeha kariere; Božič 6.
nedelja, 23. julij 2017 ob 13:07
Zadnjo prestižno etapo 104. Dirke po Franciji s ciljem na Elizejskih poljanah v Parizu je dobil 24-letni Nizozemec Dylan Groenewegen. Skupni zmagovalec je že tretjič zapored Chris Froome.

Tasmanski vrag je prijatelju vrgel rokavico
Delo
nedelja, 2. julij 2017 ob 09:00
Dirka po Franciji z letnico 2017 je že pred startom prinesla veliko spremembo, na katero je kolesarski svet po tiho upal zadnjih pet let. Chris Froome v očeh večine ni več favorit številka...

Na današnji dan (14. februar) ...
Sportal
torek, 14. februar 2017 ob 04:00

Od Avstralije prek Francije do Argentine
Bicikel.com
nedelja, 29. januar 2017 ob 23:58
Pestra kolesarska nedelja. V Avstraliji dirka Cadela Evansa, v Franciji prevladovali domačini, v Argentini konec dirke po San Juanu.