Teja Zupan

Zupanova solidno v Šanghaju
sobota, 23. julij 2011 ob 00:20
Slovenska plavalka Teja Zupan (na fotografiji) je na svetovnem prvenstvu v Šanghaju osvojila 15. mesto na 5 kilometrov. Zmagala je Švicarka Swann Oberson (1:00:39,7), za njo pa sta se uvrstili...

Kitajska: radi imajo plavanje, še raje Yaa Minga
sobota, 23. julij 2011 ob 00:01
Slovenska plavalna reprezentanca zdaj že v popolni zasedbi pred preizkušnjami na svetovnem prvenstvu v Šanghaju.

Mankoč: Osnovni cilj je norma za OI v Londonu
petek, 22. julij 2011 ob 13:41
Ljubljana – - Forma Petra Mankoča pred svetovnim prvenstvom sodeč po rezultatih še ni bila najboljša, a sam verjame, da bo na Kitajskem uspel doseči zadano. To pa je zagotovitev olimpijske...

Kitajcem že osma zlata kolajna
petek, 22. julij 2011 ob 13:36
Šanghaj - Gostitelji svetovnega prvenstva v vodnih športih v Šanghaju še naprej zbirajo zlate kolajne v skokih v vodo. V disciplini trimetrska deska je zlato kolajno osvojil He Chong.

Teja Zupan solidna tudi na 5 km
petek, 22. julij 2011 ob 10:30
Na SP vodnih športov v Šanghaju je plavalka Teja Zupan na 5 km osvojila 15. mesto.

Teja Zupan 15. v Šanghaju
petek, 22. julij 2011 ob 08:31
Šanghaj - Slovenska plavalka Teja Zupan je na svetovnem prvenstvu v Šanghaju osvojila peto mesto na 5 km. Zmagala je Švicarka Swann Oberson (1:00:39,7).

Teja Zupan spet tik za prvo deseterico
petek, 22. julij 2011 ob 07:15
Teja Zupan je na svetovnem prvenstvu v plavanju še drugič upravičila pričakovanja. Po 14. mestu na 10 kilometrov je na pol krajši razdalji osvojila 15. mesto.