sreda, 19. avgust 2009 ob 07:59
Še v nedeljo je 36-letni jeseniški veteran igral, v torek pa je bil že član trenerskega štaba ''železarjev''. Gre seveda za Dejana Varla, dolgoletnega kapetana "rdeče čete".

Do nove službe prek sporočila sms
torek, 18. avgust 2009 ob 00:18
Deset minut in deset sekund je 36-letni Dejan Varl, legenda jeseniškega hokeja, igral na svoji poslovilni tekmi proti Beljaku v nedeljo pred najljubšimi navijači. Zakaj ravno toliko časa?...

Remi in slovo Dejana Varla
Sport1.si
ponedeljek, 17. avgust 2009 ob 11:47
Sinoči so hokejisti Acroni Jesenic odigrali prvo pripravljalno tekmo pred novo sezono. V dvorani Podmežakla so pred več kot 3.000 gledalci gostili moštvo VSV in remizirali (4:4).

Železarji neodločeno proti Beljaku
nedelja, 16. avgust 2009 ob 23:21
Jesenice - Prva tekma jeseniškega hokejskega kluba pred pričetkom sezone je bil prijateljski obračun z Beljakom, ob tej priložnosti pa je igralsko kariero slavnostno zaključil Dejan Varl.

nedelja, 16. avgust 2009 ob 22:27
Hokejisti Jesenic so na prijateljski tekmi, ki je hkrati služila tudi kot slovo od dolgoletnega železarja Dejana Varla, remizirali z Beljakom 4:4.

Nocoj bo drsalke tudi uradno obesil na klin jeseniški »El Capitano«
nedelja, 16. avgust 2009 ob 10:39
Dolgoletni igralec Acronija Jesenic in nekdaj tudi član slovenske hokejske reprezentance Dejan Varl bo danes po desetih minutah in desetih sekundah pripravljalnega dvoboja med Jesenicami in Beljakom...