Alen Kobilica

Đurić dvema zlatima kolajnama dodal še srebro
sobota, 17. avgust 2013 ob 08:40
Montreal - Slovenski plavalec Darko Đurić je na na svetovnem prvenstvu Mednarodnega paraolimpijskega komiteja v Montrealu osvojil še tretjo kolajno, potem ko je na svojem zadnjem nastopu na...

Đurić po dveh zlatih kolajnah še srebrn
sobota, 17. avgust 2013 ob 08:21
Montreal - Darko Đurić je v šampionskem slogu sklenil nastope na svetovnem prvenstvu Mednarodnega paraolimpijskega komiteja v Montrealu. V disciplini 200 m prosto je zasedel drugo mesto.

Slovenski čudež v Montrealu – Darko do tretje medalje
Slovenske novice
sobota, 17. avgust 2013 ob 08:07
Do konca tekmovanja bosta v bazenu še Alen Kobilica in Aleš Sečnik. Kobilica bo danes plaval na 100 m prsno, Sečnik pa jutri na 50 m delfin.

Đurić za konec osvojil še srebrno medaljo
sobota, 17. avgust 2013 ob 07:24
Slovenski plavalec Darko Đurić je nastope na svetovnem prvenstvu za invalide v Montrealu končal še s srebrno medaljo, ki jo je osvojil na 200 metrov prosto.

Smola Kobilice, Đurić drevi v paradni disciplini
sreda, 14. avgust 2013 ob 07:55
Montreal - V Montrealu je drugi dan svetovnega prvenstva v plavanju Mednarodnega paraolimpijskega komiteja (IPC) nastopil Alen Kobilica, ki je imel obilo smole.

Smola Kobilice v finalu 50 metrov prosto
sreda, 14. avgust 2013 ob 07:51
Drugi dan na svetovnem prvenstvu v plavanju za invalide je nastopil Alen Kobilica, ki pa je bil v finalu 50 metrov prosto diskvalificiran.

Darko Đurić šesti na 50 m prosto
torek, 13. avgust 2013 ob 08:06
Montreal - Darko Đurić je uspešno začel nastope na plavalnem svetovnem prvenstvu Mednarodnega paraolimpijskega komiteja (IPC), ki bo do 18. avgusta v Montrealu.