Katja Jazbec

V ŽIVO: Tina bo švigala med količki s številko sedem
Slovenske novice
nedelja, 22. januar 2012 ob 08:45
Včeraj je dosegla najboljšo letošnjo uvrstitev v veleslalomu. Jo bo tudi v slalomu?

V ŽIVO: Tina za vodilno 42 stotink sekunde
Včeraj je dosegla najboljšo letošnjo uvrstitev v veleslalomu. Jo bo tudi danes v slalomu?

V ŽIVO: Tino izrinile na četrto mesto

Tina četrta: Težko sem se zbrala
Včeraj je dosegla najboljšo letošnjo veleslalomsko uvrstitev, danes je slalom končala na četrtem mestu.

Zlata lisica: Mazejeva po četrtem mestu v cilju zavrnila rokovanje z Lovšetom
nedelja, 22. januar 2012 ob 08:32
Črnjanka Tina Maze je bila v slalomu na 48. Zlati lisici v Kranjski Gori četrta, za zmagovalko, Avstrijko Michaelo Kirchgasser, pa je zaostala 1,66 sekunde. Na tekmi za svetovni pokal alpskih...

Mazejeva: »Težka je ta vitranška strmina«
nedelja, 22. januar 2012 ob 07:34