Josip Iličić

Drama po okusu Slovenije
Primorske novice
ponedeljek, 9. september 2019 ob 22:52
Slovenski nogometaši so po dramatični tekmi polni zasukov in končnici za infarkt s 3:2 premagali Izrael in se prebili na drugo mesto skupine G kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Prehiteli So...

#video Slovenija po norem preobratu do zmage v 91. minuti
Dnevnik
ponedeljek, 9. september 2019 ob 22:51
Slovenija je v nori tekmi šestega kroga kvalifikacij za evropsko prvenstvo premagala Izrael s 3:2. Varovanci Matjaža Keka so prvi polčas dobili z...

Gol za Euro? Slovenija do zmage v 90. minuti!
zurnal24.si
ponedeljek, 9. september 2019 ob 20:15
Slovenski nogometaši so v šestem kolu kvalifikacijske skupine G v Stožicah gostili Izraelce.

Kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2020: Slovenija premagala Izrael s 3:2
seniorji.info
ponedeljek, 9. september 2019 ob 19:22
Slovenska nogometna reprezentanca v Stožicah na šesti tekmi kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2020 gosti Izrael.

Večer

Verbičev poljub sreče: Slovenija na mestu, ki vodi na EP 2020
RTV Slovenija
ponedeljek, 9. september 2019 ob 18:29
Nogometaši Slovenije so kljub zaostanku z 1:2 premagali Izrael s 3:2. Junak razburljivega večera je bil Benjamin Verbič, ki je dosegel dva zadetka, odločilnega v 90. minuti.

Kakšen bo razplet tekme med Slovenijo in Izraelom? Kabha junija: "Slovenija je boljša"
Večer
ponedeljek, 9. september 2019 ob 11:48
V Stožicah se bosta nocoj ob 20:45 v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2020 pomerili reprezentanci Slovenije in Izraela.