Julija Kramar

Julija Kramar priznala, zakaj se je odrekla karieri
četrtek, 24. september 2020 ob 07:05
Želi se vrniti na odre, a ima trenutno druge prioritete …

Se spomniš Julije Kramar (Slovenija ima talent)? KONČNO je spregovorila, zakaj se je po zmagi UMAKNI
Cosmopolitan Slovenija
ponedeljek, 21. september 2020 ob 09:55
Zagotovo se še spomniš Julije Kramar, ki je leta 2011 osvojila naša srca v šovu Slovenija ima talent. Zdaj je razkrila, zakaj se je za nekaj let umaknila iz javnosti!

torek, 17. september 2019 ob 11:48

Julija Kramar: Ko je hči izgubila očeta, je izgubila tudi mene
četrtek, 12. september 2019 ob 06:46
Julija Kramar se je pred več kot tremi leti umaknila iz javnosti.

Julija Kramar: "Vse breme je bilo na meni"
nedelja, 26. avgust 2018 ob 07:00
Po več letih sta se z možem odločila za spremembo.

Julija Kramar: To je razlog, da je tri leta ni bilo na sceni
torek, 21. avgust 2018 ob 10:32
Zmagovalka šova Slovenija ima talent Julija Kramar se v jeseni vrača na glasbeno sceno.

Krkini atleti na APS za starejše mladince - drugi dan
Lokalno.si
ponedeljek, 28. avgust 2017 ob 08:40
Drugi dan Atletskega pokala Slovenije so atleti AK Krka stopili štirikrat na stopničke. Pokalni prvak je postal Jošt Žnidaršič, v teku na 3000m z zaprekami (10:25,06), drugi je bil Mario Križman, v metu kladiva (49.76m), tretji pa Andraž Durjava, v troskoku (12.98m). Skupno so fantje...