Aleš Gorza

V živo: Moški veleslalom, 1. vožnja
sobota, 23. februar 2008 ob 19:00
V Whistlerju se je ob 19.00 začela prva vožnja moškega veleslaloma, kjer visoko uvrstitev napada tudi Aleš Gorza.

Kako visoko bo Gorza posegel v veleslalomu?
sobota, 23. februar 2008 ob 12:45
Ljubljana - Najboljši alpski smučarji se bodo v kanadskem Whistlerju pomerili v šesti tekmi veleslaloma svetovnega pokala. Prvi tek bo odprl Avstrijec Benjamin Raich, na tekmi pa je tudi en Slovenec, Aleš Gorza.

Gorza za finale v Bormiu
sobota, 23. februar 2008 ob 12:33
Na veleslalomu v Whistlerju se bo Aleš Gorza boril za nastop v velikem finalu v Bormiu. Tja se uvrsti le najboljših 25 v skupnem seštevku posamezne discipline, Gorza pa je v veleslalomu 23.

Ni bil daleč od zmage
Primorske novice
sobota, 23. februar 2008 ob 03:45
Da se je krivulja dosežkov slovenskih alpskih smučarjev res obrnila navzgor in da so hitre discipline zakon tudi pri nas, je v četrtek pozno zvečer dokazal Črnjan Aleš Gorza s prvimi stopničkami v karieri.

Gorza tretji v Whistlerju
petek, 22. februar 2008 ob 10:51
Slovenski alpski smučarji nadaljujejo z nizom odličnih uvrstitev. Tokrat je za zadovoljstvo poskrbel Aleš Gorza, ki je na superveleslalomu v Whistlerju pri Vancouvru zasedel izjemno tretje mesto.

petek, 22. februar 2008 ob 09:55
Slovenski smučar Aleš Gorza je na superveleslalomu v gorovju Whistler v Kanadi osvojil tretje mesto.

Aleš Gorza tretji
četrtek, 21. februar 2008 ob 21:24
Alpski smučar Aleš Gorza je bil v superveleslalomu v Vancouvru tretji. Zmagal je Avstrijec Christoph Gruber .