Aleš Gorza

Palander zmagal na veleslalomu, Gorza 17.
nedelja, 16. december 2007 ob 19:00
Finec Kalle Palander je zmagal na veleslalomu za svetovni pokal alpskih smučarjev v italijanski Alta Badii (2:31,50). Drugi je bil Avstrijec Benjamin Raich (2:31,50), ki je zaostal 42 stotink...

Gorza zapravil vrhunski rezultat
nedelja, 16. december 2007 ob 13:42
Aleš Gorza je s skormno predstavo v drugem teku močno poslabšal svojo uvrstitev na veleslalomu v Alti Badiji.

Palander vodi, Gorza trinajsti
nedelja, 16. december 2007 ob 11:00
Prvo veleslalomsko progo v italijanski Alta Badiji je najbolje prevozil Finec Kalle Palander. Aleš Gorza je bil trinajsti.

Vodi Pallander, Gorza 13.
nedelja, 16. december 2007 ob 10:53
Prva vožnja moškega veleslaloma v Alta Badii je pripadla Fincu Kalleju Palanderju, ki ima pred drugouvrščenim Avstrijcem Benjaminom Raichom 16 stotink sekunde prednosti. ALeš Gorza 13.

Po prvem teku vodi Palander
nedelja, 16. december 2007 ob 10:50
Po prvi vožnji moškega veleslaloma v Alta Badii vodi Finec Kalle Palander pred Benjaminom Raichom (Avstrija) in Johnom Kucero (Kanada), Slovenec Aleš Gorza je na 13. mestu.

V živo: Veleslalom v Alta Badii
nedelja, 16. december 2007 ob 09:45
Alpski smučarji v Alta Badii vozijo prvo vožnjo četrtega veleslaloma sezone. Na štartu so tudi Aleš Gorza, Bernard Vajdič in Mitja Valenčič.

Veleslalom v Val Gerdeni Švicarju
petek, 14. december 2007 ob 14:31
Švicar Didier Cuche je zmagovalec superveleslaloma za svetovni pokal v italijanski Val Gardeni. Drugo mesto je osvojil Američan Bode Miller (+0,02), tretje pa Marco Büchel iz Liechtensteina...