Drew Doughty

#video Poraz Kraljev po kazenskih strelih, Anže Kopitar odigral že 1300 tekem v NHL
nedelja, 29. oktober 2023 ob 10:01
Hokejisti Los Angeles Kings so sinoči v severnoameriški ligi NHL izgubili proti aktualnim prvakom Vegas Golden Knights s 3:4 po izvajanju kazenskih strelov. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar tokrat...

Kopitar do novega mejnika, prava drama na tekmi kraljev in prvakov
nedelja, 29. oktober 2023 ob 09:25
Kralji izenačili minuto pred koncem ter šele po izvajanju kazenskih strelov izgubili proti prvakom.

Prvaki ugnali Los Angeles po kazenskih strelih
nedelja, 29. oktober 2023 ob 07:48
Potem ko so dan prej z velikim preobratom strli Arizono, so morali tokrat hokejisti Los Angelesa v Ligi NHL priznati premoč aktualnemu prvaku Las Vegasu - a šele po kazenskih strelih.

Kopitar & Co. po pravi srhljivki izgubili z branilci Stanleyjevega pokala
nedelja, 29. oktober 2023 ob 07:44
Hokejisti kluba Vegas Golden Knights so po hudem boju v NHL vendarle strli odpor Kraljev.

#video Kopitar izenačil ob velikem preobratu Los Angelesa
sobota, 28. oktober 2023 ob 09:09
Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL na gostovanju prišli do nove zmage, s 5:4 so premagali Arizono. Kojoti so na domačem ledu po prvi tretjini vodili že s 4:1, nato pa so Kralji s štirimi...

Kralji do izjemnega preobrata, Kopitar zadel za izenačenje
sobota, 28. oktober 2023 ob 08:42
Hokejisti Los Angeles Kings so se vrnili po zaostanku z 1:4 in na koncu s 5:4 premagali arizonske Kojote.

Z nizom štirih golov od visokega zaostanka do tesne zmage
sobota, 28. oktober 2023 ob 07:47
Anže Kopitar je pri zmagi LA KIngs proti Arizoni s 5:4 dosegel gol. Po prvi tretjini so gostitelji imeli prednost s 4:1.