Peter Mankoč

Janja Šegel blizu kolajni, tudi Katja Fain ni bila daleč
nedelja, 14. avgust 2022 ob 19:59
Slovenski plavalki Janja Šegel in Katja Fain sta zasedli četrto oziroma peto mesto v finalu evropskega prvenstva na 200 metrov prosto v Rimu.

Sašo Boškan podrl mejnik Petra Mankoča
nedelja, 14. avgust 2022 ob 11:32
Po 19 letih novi državni rekord na 200 m prosto v moški konkurenci. Med plavalkami na 200 m prosto Janja Šegel in Katja Fain danes ob 19.08 v finalu.

Boškan za polfinale popravil 19 let star državni rekord
nedelja, 14. avgust 2022 ob 10:25
Plavalec Sašo Boškan se je uvrstil v polfinale na 200 metrov prosto na evropskem prvenstvu v Rimu. Dosegel je 11. čas. Primož Šenica Pavletič...

Plavalke prepričljivo zlate še v drugi štafeti
torek, 5. julij 2022 ob 21:16
Slovenske plavalke Janja Šegel, Neža Klančar, Katja Fain, ki je bila pred tem že druga na 400 m prosto, in Tjaša Pintar so zadnji tekmovalni dan 19. sredozemskih iger v alžirskem Oranu v...

Še zlato in srebro za slovenske plavalke
torek, 5. julij 2022 ob 20:53
Plavalke prepričljivo zlate, Fainova srebrna za zaključek Sredozemskih iger.

Dimitrij Mancevič je razgrnil nova obzorja
Slovenske novice
ponedeljek, 4. julij 2022 ob 16:55
S Petrom Mankočem smo se ozrli k SP v plavanju in tudi preteklosti. Nekdanji odlični plavalec je trener v Estoniji, domovini žene Triin.

Naš rod, kot bi ga zadel na loteriji
ponedeljek, 4. julij 2022 ob 07:00
Lastnik 34 kolajn z velikih plavalnih tekmovanj je ocenil slovensko bero na SP v Budimpešti, obudil spomine na uspehe in orisal svoj vsakdan v Estoniji.