Emil Tahirovič

Mankoč v boj za dve kolajni
Delo
sreda, 6. december 2006 ob 12:00
V Helsinkih se bo v četrtek začelo deseto plavalno evropsko prvenstvo v 25-metrskih bazenih. Glavna slovenska favorita za kolajno sta Ilirijan Peter Mankoč in Triglavan Emil Tahirovič.

Mankoč drugi, Tahirovič tretji
24ur.com
nedelja, 19. november 2006 ob 18:43
Na plavalnem mitingu v Zagrebu je Mankoč osvojil drugo mesto, Tahirovič pa je bil tretji.

Delo
nedelja, 19. november 2006 ob 18:30
Slovenski plavalci so uspešno sklenili nastope v Zagrebu. Peter Mankoč osvojil drugo mesto na 100 m delfin, Emil Tahirovič pa je bil tretji na 100 m prsno.

Tahirovič in Mankoč v Zagrebu druga
Večer
sobota, 18. november 2006 ob 19:51
Na močnem mednarodnem plavalnem mitingu v Zagrebu sta se med slovenskimi plavalci najbolj izkazala Triglavan Emil Tahirovič z drugim mestom na 50 m prsno in Ilirijan Peter Mankoč z enako...

Drugo mesto za Tahiroviča in Mankoča
Delo
sobota, 18. november 2006 ob 19:35
Na mednarodnem plavalnem mitingu v Zagrebu sta se med slovenskimi plavalci najbolj izkazala Emil Tahirovič in Peter Mankoč, ki sta dosegla drugi mesti.

Mankoč in Tahirovič v Zagreb
Delo
četrtek, 16. november 2006 ob 13:30
Medtem ko bo Celje konec tedna gostilo uvodni del plavalnega državnega prvenstva, del slovenskih plavalcev odhaja na močan mednarodni miting v Zagreb.

Tahirovič bo plaval tudi za pico
Delo
sobota, 14. oktober 2006 ob 09:15
Z današnjim mitingom Start 06, ki ga prireja eden kranjska Zvezda, se v olimpijskem bazenu...