Benjamin Raich

Raichu zmaga
24ur.com
torek, 30. januar 2007 ob 21:59
Avstrijec Benjamin Raich je zmagal na nočnem slalomu v Schladmingu. Mitja Valenčič je 13.

Raichu zmaga v Schladmingu, Valenčič 13.
Delo
torek, 30. januar 2007 ob 21:57

Slalom v Schladmingu Raichu
Večer
torek, 30. januar 2007 ob 21:55
Avstrijski smučar Benjamin Raich je zmagovalec slaloma za svetovni pokal v domačem Schladmingu, zadnje tekme pred svetovnim prvenstvom v Aareju. Drugo mesto je osvojil zmagovalec zadnjih dveh...

Raich vodilni, Gorza v finalu
Večer
sobota, 6. januar 2007 ob 12:08
Avstrijec Benjamin Raich vodi po prvi vožnji veleslaloma za svetovni pokal alpskih smučarjev v švicarskem Adelbodnu. Na drugem mestu je z 18. stotinkami zaostanka Italijan Massimiliano Blardone,...

Raich vodi v Adelbodnu
Delo
sobota, 6. januar 2007 ob 12:05
Avstrijec Benjamin Raich vodi po prvi vožnji veleslaloma za svetovni pokal alpskih smučarjev v švicarskem Adelbodnu. Od trojice Slovencev se je v drugo vožnjo uvrstil le Aleš Gorza.

Raich kot prvi ob 10. uri
Sportal
nedelja, 17. december 2006 ob 20:07
V Alta Badii se bo ob 10. uri pričel moški slalom. Prvi od Slovencev bo progo s številko 30 preizkusil Bernard Vajdič.

Fotoutrinki - Levi Raichu
Sportal
nedelja, 12. november 2006 ob 16:17
Giorgio Rocca je premagan. Benjamin Raich je zmagal na prvi slalomski preizkušnji nove sezone in tako slekel Italijanu rdečo majico vodilnega v slalomski razvrstitvi.