torek, 6. junij 2023 ob 23:17
Na tretjih evropskih igrah na Poljskem, ki bodo med 21. junijem in 2. julijem, bo nastopilo kar 137 slovenskih športnikov, ki se bodo merili v 19 športih, tudi v smučarskih skokih. Glavnina...

Kar 137 slovenskih športnikov potuje v Krakov
torek, 6. junij 2023 ob 21:38
21. junija se bodo v Krakovu na Poljskem začele tretje evropske igre. Slovenija vnovič na igre pošilja številčno zasedbo in kar nekaj kandidatov za kolajne.

Marinič do zmage v Sarajevu, Nicki Norčič srebrna
Sportal
nedelja, 21. maj 2023 ob 18:57
Slovenski judoist Enej Marinič je na evropskem pokalu v Sarajevu osvojil prvo mesto v moški kategoriji nad 100 kg. V ženski konkurenci nad 78 kg je bila srebrna Nicki Norčič.

Anja Štangar še tretjič zapovrstjo na vrhu, zmagal tudi Enej Marinič
nedelja, 21. maj 2023 ob 15:26
Na turnirju za evropski pokal v Sarajevu so slovensko himno zaigrali za judoistko Olimpije in judoista Branika Brokerja.

Po hudi bolezni se je vrnila z zmago
Sportal
sobota, 20. maj 2023 ob 20:05
Judoistka ljubljanske Olimpije, Anja Štangar, ki se po hudi bolezni vrača na tatamije, je dosegla novo mednarodno zmago. Danes je bila v svoji kategoriji do 52 kg najboljša na evropskem pokalu v...

Leški s srebrom ugasnila oranžne alarme za slovenski judo
četrtek, 11. maj 2023 ob 14:08
Čeprav je po tekmovanju v srednji Aziji marsikdo razmišljal, da se je slovenski judo znašel v krizi, zdaj obrazi spet delujejo precej bolj optimistično.