Žan Us

Jeseničani po kazenskih strelih slavili v Celju
torek, 24. oktober 2023 ob 21:52
V slovenskem obračunu Alpske lige so se zmage veselili hokejisti Sij Acronija Jesenic, ki so na gostovanju po izvajanju kazenskih strelov ugnali Pellet Celje s 3:2.

Jeseničani šele po kazenskih strelih strli Celjane
torek, 24. oktober 2023 ob 21:50
Drsališče v Mestnem parku Celje je bilo prizorišče slovenskega dvoboja alpske lige. Celjani se branilcem naslova niso dali. Hokejiste HDD Sij...

Poraz Jeseničanov v Meranu, Zell am See z zmago nad Celjem utrdil vodstvo
sobota, 21. oktober 2023 ob 22:17
Hokejisti Merana so v 11. krogu Alpske lige premagali Sij Acroni Jesenice s 5:2. Zell am See se je utrdil v vodstvu, potem ko je odpravil RST Pellet Celje s 6:1.

Celjani gladko odpravili Fasso, železarji napolnili mrežo mladih Celovčanov
četrtek, 19. oktober 2023 ob 21:10
Hokejisti Celja so prikazali najboljšo predstavo v Alpski ligi. V 10. krogu so ugnali Fasso s 7:2. SIj Acroni Jesenice so v Podmežakli odpravbile KAC Future Team s 7:1.

Selan v podaljšku zagotovil železarjem zmago nad vodilnim Vipitenom
četrtek, 12. oktober 2023 ob 21:19
Na derbiju 8. kroga Alpske lige so hokejisti Sija Acronija Jesenic v napeti tekmi v Podmežakli premagali Vipiteno s 5:4 v podaljšku. Odločilni zadetek je dosegel Maks Selan v 62. minuti.

Jezovšek v podaljšku unovčil prednost igralca več
sobota, 7. oktober 2023 ob 21:08
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 7. krogu Alpske lige v Podmežakli v podaljšku premagali Bregenzerwald s 4:3. Odločilni zadetek je dosegel Žan Jezovšek v 64. minuti.