Nik Simšič

Olimpija z zadetkom ugnala Bolzano
Dnevnik
torek, 26. september 2023 ob 23:48
Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 5. kroga lige ICEHL v gosteh premagali Bolzano z 1:0 (1:0, 0:0, 0:0).

Hokejisti SŽ Olimpije premagali lanske finaliste ICEHL
24ur.com
torek, 26. september 2023 ob 23:07

Zmaji na Južnem Tirolskem presenetili favorite
Delo
torek, 26. september 2023 ob 22:17
Hokejisti Olimpije so z 1:0 na tujem ugnali Bolzano in skočili na 5. mesto razširjene avstrijske lige. Edini strelec je bil Nik Simšič.

Simšič zadel, Horak pa zbral 40 obramb za zmago Olimpije v Bolzanu
RTV Slovenija
torek, 26. september 2023 ob 22:07
Hokejisti SŽ-ja Olimpije so v 5. krogu Lige IceHL tretjič zmagali. V gosteh so bili z 0:1 boljši od lanskega finalista Bolzana. Edini zadetek je v 14. minuti dosegel Nik Simšič.

Olimpija v gosteh še ne pozna poraza: na kolenih lanski finalist
Sportal
torek, 26. september 2023 ob 09:10
Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 5. kroga lige ICEHL v gosteh premagali Bolzano z 1:0 (1:0, 0:0, 0:0). Ljubljančani so na gostovanjih še neporaženi, z vseh treh so se vrnili z zmago.

Zmaji iz Gradca poslali vabilo v Tivoli
Delo
petek, 22. september 2023 ob 22:01
SŽ Olimpija se po podvigu na Dunaju tudi iz avstrijske Štajerske vrača z zmago. Ekipa Upija Karhule je trikrat vodila in v podaljšku ugnala Graz99ers.

Olimpija v podaljšku do zmage proti Gradcu
24ur.com
petek, 22. september 2023 ob 21:53
Hokejisti SŽ Olimpije so na tekmi 3. kroga lige ICEHL v gosteh igrali z Graz 99ers in se razveselili druge zaporedne zmage. Redni del se je sicer končal z 2:2, po dveh minutah podaljška pa je...