Rjoju Kobajaši

#video Petru Prevcu se je 24. zmaga kariere izmuznila za manj kot točko
torek, 12. marec 2024 ob 18:00
Peter Prevc, ki se po koncu sezone odpravlja v športni pokoj, je navdušil na tretji tekme norveške skakalne turneje Raw Air. Na prenovljeni srednji skakalnici v Trondheimu je moral seči v roko le Japoncu Rjoju Kobajašiju, ki ga je premagal za

Peter Prevc drugi v Trondheimu
Primorski dnevnik
torek, 12. marec 2024 ob 17:49
Slovenski as Peter Prevc (280 točk), ki se bo prihodnji teden po finalu v Planici poslovil od smučarskih skokov, v svetovnem pokalu niza uspehe....

Izjemen rezultat Petra Prevca!
Sportal
torek, 12. marec 2024 ob 17:34
V Trondheimu na skakalni turneji Raw Air je na srednji skakalnici (HS 105) zmagal Japonec Rjoju Kobajaši, drugi je bil naš Peter Prevc, tretji pa Avstrijec Jan Hoerl.

Peter Prevc znova na zmagovalnem odru
torek, 12. marec 2024 ob 16:53
Slovenski skakalni šampion Peter Prevc se je na tekmi za svetovni pokal v Trondheimu izkazal z odličnim drugim mestom.

Neverjetno, Peter Prevc za mišjo dlako ostal brez zmage
torek, 12. marec 2024 ob 16:45
Peter Prevc je v Trondheimu osvojil drugo mesto, za 0,9 točke ga je ugnal Japonec Robert Kobajaši. A treba je poudariti, da je imel v finalu Peter najslabše razmere.

Rjoju Kobajaši zmagal, Peter Prevc pa tik za njim
torek, 12. marec 2024 ob 15:59
Norveška turneja 'ostrega zraka' v smučarskih skokih se je po dnevu premora nadaljevala v Trondheimu, prizorišču svetovnega prvenstva prihodnje leto. Zmagal je Japonec Rjoju Kobajaši, Peter...

Peter Prevc za devet desetink ob zmago v Trondheimu
torek, 12. marec 2024 ob 11:30
Peter Prevc je četrtič v zadnjih treh tednih na tekmah svetovnega pokala osvojil drugo mesto. Na srednji napravi v Trondheimu je za zmagovalcem Rjojujem Kobajašijem zaostal zgolj za 0,9 točke.