Peter Žonta

Atletsko DP: najboljšo formo pokazali Ratejeva in Šutejeva
nedelja, 7. avgust 2011 ob 21:30
Primož Kozmus, zlati olimpijec in svetovni prvak v metu kladiva, je zmagal s 76,38 m.

Ratejeva in Šutejeva potrdili dobro formo
nedelja, 7. avgust 2011 ob 20:26
Koper - Martina Ratej (Šentjur) je drugi dan odprtega atletskega prvenstva Slovenije v Kopru zmagala v metu kopja ter z 62,33 metra potrdila dobro formo.

Gomboc srebrn v Trabzonu, Petrač četrti
sreda, 27. julij 2011 ob 22:26
Trabzon - Slovenski judoisti so na 11. poletnem olimpijskem festivalu evropske mladine ponovno poskrbeli za veselje v slovenski ekipi Adrian Gomboc je bil drugi v kategoriji do 60 kg.

Judoistka do zlata, plavalka do srebra
torek, 26. julij 2011 ob 22:32
Trabzon - Judoistka Anja Štangar in plavalka Tjaša Pintar sta drugi dan 11. poletnega olimpijskega festivala evropske mladine v Trabzonu poskrbeli za veselje v slovenski ekipi.

Plavalke osvojile prvo medaljo na OFEM-u
ponedeljek, 25. julij 2011 ob 22:54
Trobzon - Slovenska ekipa je na 11. poletnem festivalu evropske mladine uspešno začela z nastopi. Prvi tekmovalni dan je ženska plavalna štafeta (4 x 100 m prosto) osvojila bronasto medaljo.

Mladi športniki odhajajo na 11. poletni OFEM
sreda, 20. julij 2011 ob 18:26
Ljubljana - V turškem Trabzonu bo od 24. do 29. julija potekal 11. poletni olimpijski festival evropske mladine. V Turčijo odhaja tudi 51 mladih slovenskih športnikov.

Renner zlahka v finale skoka ob palici
petek, 8. julij 2011 ob 14:52
Lille - Mladi slovenski atlet Robert Renner se je na mlajšem mladinskem svetovnem prvenstvu, ki poteka v Franciji, brez težav prebil v finale skoka ob palici.