Urška Rabič

Super-G Švicarki Schildovi
nedelja, 2. december 2007 ob 20:55
Švicarka Martina Schild je zmagala na superveleslalomu svetovnega pokala v Lake Loiusu. Urška Rabič se je uvstila na 42. mesto.

Prvenec v svetovnem pokalu
nedelja, 2. december 2007 ob 20:40
Martina Schild je presenetljiva zmagovalka prve superveleslalomske preizkušnje v tej zimi. To je prva zmaga za svetovni pokal za 26-letno Švicarko. Urška Rabič je prehitela vsega eno smučarko.

Superveleslalom (ž)*
Sportal
nedelja, 2. december 2007 ob 17:55
V Lake Louisu v ZDA je na sporedu ženski superveleslalom za svetovni pokal v alpskem smučanju. Na štartu so tudi tri Slovenke, in sicer Urška Rabič, Petra Robnik in Ana Drev.

Smuk v Kanadi dobila Lindsey Vonn
sobota, 1. december 2007 ob 22:22
Američanka Lindsey Vonn je zmagala na smuku alpskih smučark za svetovni pokal v kanadskem kraju Lake Louise. Urška Rabič je bila 33. in je za 12 stotink zgrešila točke svetovnega pokala.

Smuk (ž)*
Sportal
sobota, 1. december 2007 ob 20:33
Dekleta se nocoj prvič v sezoni potegujrjo za točke v smuku. Od slovenskih alpskih smučark bosta na štartu proge v Lake Loiusu Urška Rabič in Petra Robnik.

Tudi v tretje Paersonova, Slovenki v ozadju
nedelja, 11. februar 2007 ob 16:37
Švedinja Anja Paerson je osvojila še tretjo zlato kolajno na svetovnem prvenstvu v domačem Aareju. Na današnji smukaški preizkušnji je za 40 stotink sekunde prehitela Američanko Lindsey...

SP v Areju, smuk (Ž)*
Sportal
nedelja, 11. februar 2007 ob 13:53
Na svetovnem prvenstvu v alpskem smučanju v Areju se je ob začel 12.45 smuk za ženske. Nastopata tudi Slovenki Urška Rabič (32.) in Petra Robnik (33.).