Petra Nareks

Slovenski judoistki na stopničkah
RTV Slovenija
nedelja, 25. januar 2009 ob 17:35
Po uspešnem petku, ko je Petra Nareks osvojila prvo mesto, sta tokrat v Sofiji na drugo in tretjo stopničko stopili Lucija Polavder in Raša Sraka.

Petra Nareks začela z zmago
Delo
sobota, 24. januar 2009 ob 19:37
Slovenska judoistka Petra Nareks je odlično odprla novo sezono svetovnih pokalov. Na uvodni tekmi sezone v Sofiji, kamor je odpotovalo kar 15 slovenskih bork, je Žalčanka v kategoriji do 52...

Nareksova iz Bolgarije z zlatom
sobota, 24. januar 2009 ob 18:00
Uvod v novo sezono svetovnih pokalov za slovenske judoistke skoraj ne bi mogel biti boljši. Petra Nareks je osvojila prvo mesto, odlični tudi Trstenjakova in Miloševičeva.

Nareksova pometla s konkurenco
Sport1.si
sobota, 24. januar 2009 ob 17:44
Slovenska judoistka Petra Nareks je odlično odprla novo sezono svetovnih pokalov. Na uvodni tekmi sezone v Sofiji, kamor je odpotovalo kar 15 slovenskih bork, je Žalčanka v kategoriji do 52 kilogramov premagala vso konkurenco.

Nareksova sezono začela z zmago
24ur.com
sobota, 24. januar 2009 ob 16:43
Slovenska judoistka Petra Nareks je na uvodni tekmi sezone v Sofiji zmagala v kategoriji do 52 kilogramov.

SiOL.net
sobota, 24. januar 2009 ob 16:39
Sofija - Slovenska judoistka Petra Nareks je odlično odprla novo sezono svetovnih pokalov. Lepšega začetka tekem svetovnega pokala si praktično ni mogla zaželeti.