Petra Nareks

Na OI pet slovenskih judoistov
ponedeljek, 14. april 2008 ob 17:53
Slovenska judo reprezentanca se je vrnila z evropskega prvenstva v Lizboni, od koder je znova prinesla odličja. Tokrat so Petra Nareks, Urška Žolnir in Lucija Polavder osvojila bronaste kolajne,...

ponedeljek, 14. april 2008 ob 17:28

Peterica v Peking
ponedeljek, 14. april 2008 ob 17:12
Slovenska judo reprezentanca se je vrnila z evropskega prvenstva v Lizboni kjer so se izkazale predvsem Petra Nareks, Urška Žolnir in Lucija Polavder.

Urška Žolnir do novega brona
sobota, 12. april 2008 ob 17:43
Slovenska judoistka Urška Žolnir je na evropskem prvenstvu v kategoriji do 63 kilogramov osvojila bronasto odličje. Po Petri Nareks je to drugo slovensko odličje na prvenstvu.

Bron Nareksove s kančkom pelina
petek, 11. april 2008 ob 18:22
Judoistka Petra Nareks (do 52 kg) je na evropskem prvenstvu v Lizboni osvojila bronasto medaljo, že 6. s prvenstev stare celine.

Nareksova bronasta, a brez nastopa na OI
petek, 11. april 2008 ob 18:15
Ljubljana - Na Portugalskem poteka evropsko prvenstvo v judu. Prvi dan sta na "tatamije" stopila Petra Nareks (do 52 kg) in Roki Drakšič (do 60 kg). Prva je končala tekmovanje na tretjem mestu.

Nareksova bronasta
petek, 11. april 2008 ob 18:14
Slovenska judoistka Petra Nareks je prvi dan evropskega prvenstva v Lizboni v kategoriji do 52 kilogramov osvojila bronasto medaljo