David Rodman

(VIDEO) Druga tekma, drugi poraz Slovencev: Enostavno preveč Kimov
seniorji.info
torek, 30. april 2019 ob 14:13
Slovenija je na SP-ju divizije I v Kazahstanu izgubila še drugič, tokrat proti Južni Koreji s 3:5 (3:1, 0:3, 0:1).

Kazahstanci prevelik zalogaj
Primorske novice
torek, 30. april 2019 ob 10:35
Slovenski hokejisti so svetovno prvenstvo divizije I v Kazahstanu proti gostiteljem odprli s porazom 2:3. Danes sledi popravni izpit z Južno Korejo.

Kazahstanci bolje pripravljeni na Slovence, kot obratno
Val 202
torek, 30. april 2019 ob 07:30
Vrh slovenske hokejske zveze dela precej zase, premalo pa za dobrobit slovenskega hokejaV Kazahstanu vlagajo v šport. Morda največ v hokej, še zlasti v samo športno infrastrukturo. V bližini...

Svetovno prvenstvo divizije I (A): Slovenija – Kazahstan 2:3 (0:3, 2:0, 0:0)
Politikis
ponedeljek, 29. april 2019 ob 20:49
Hokejska reprezentanca Slovenije je na svetovnem prvenstvu divizije I (skupina A) v Kazahstanu v tekmi 1. kroga izgubila proti domači izbrani vrsti...

Slovenski hokejisti po porazu s Kazahstanom: "Upam, da prva tretjina ne bo razlog za končno razočara
ponedeljek, 29. april 2019 ob 19:27
Po uvodnem porazu proti Kazahstanu si Slovenci za napredovanje med elito ne smejo več privoščiti spodrsljaja.