Nicole Hosp

Vonnova vodi
sobota, 22. december 2007 ob 12:07
Alpske smučarke se v St. Antonu trenutno merijo v superkombinaciji. Po prvem delu - smuku -, z veliko prednostjo vodi Američanka Lindsey Vonn pred Julio Mancuso in Nicole Hosp. Petra Robnik smuk končala 21. mestu.

Hospova zlata, Drevova 18.
nedelja, 9. december 2007 ob 22:08
Slalomsko tekmo je dobila Avstrijka Nicole Hosp, točke pa osvojila tudi slovenska reprezentanca. Ana Drev je bila 18.

Poutiainen vodi, Drevova 21.
nedelja, 9. december 2007 ob 19:15
Po prvi vožnji tretjega letošnjega ženskega slaloma za svetovni pokal v Aspnu vodi Tanja Poutiainen. Finka si je priborila tri stotinke sekunde prednosti pred Avstrijko Nicole Hosp, še ena...

Poutiainenova tesno pred Avstrijkama
nedelja, 9. december 2007 ob 18:20
Finka Tanja Pouitiainen vodi po prvi vožnji slaloma za svetovni pokal v ameriškem Aspnu, tesno pa ji za vrat dihata Avstrijki Nicole Hosp in Kathrin Zettel.

Dva obraza Ane Drev
ponedeljek, 26. november 2007 ob 05:15
Italijanka Denise Karbon tudi po drugem veleslalomu za svetovni pokal ostaja nepremagana. Italijanka je minulo soboto v Panorami izkoristila darilo vodilne po prvi vožnji Nicole Hosp, ki je na drugi progi naredila napako in nazadovala 16. mesto. Drugo mesto je osvojil Elisabeth Görgl, tretja pa...

Slovenki v finalu veleslaloma
sobota, 24. november 2007 ob 19:36
Po prvi vožnji veleslalom za svetovni pokal v kanadski Panorami vodi Avstrijka Nicole Hosp, v finalu pa sta tudi dve Slovenki.

Hospova vodi, dve Slovenki v finalu
sobota, 24. november 2007 ob 19:21
Avstrijka Nicole Hosp vodi po prvi vožnji veleslaloma za svetovni pokal alpskih smučark v kanadski Panorami (1:22,22). Najboljša Slovenka je Mateja Robnik na 28., mesto za njo je Ana Drev.