Sašo Kragelj

Kragelj domačo sezono začel z zmago
nedelja, 15. marec 2009 ob 18:19
Nova Gorica - V najmočnejšem razredu open državnega prvenstva MX Feroda Celje v motokrosu je slavil Sašo Kragelj (Geodrill RT), v razredu do 125 ccm pa je bil najhitrejši Klemen Gerčar (AMD Feroda).

Kragelj odlično pričel sezono
Sport1.si
V Vrtojbi se je začelo letošnje državno prvenstvo MX Feroda Celje v motokrosu. V najmočnejšem razredu open je slavil Sašo Kragelj, v razredu do 125 ccm pa Klemen Gerčar.

Kragelj najboljši po izboru AMZS
Sport1.si
četrtek, 20. november 2008 ob 21:10

Sašo Kragelj najboljši športnik po izboru AMZS
četrtek, 20. november 2008 ob 21:04
Ljubljana - Slovenski motokrosist Sašo Kragelj je dobitnik nagrade za najboljšega športnika po izboru Avto-moto zveze Slovenije (AMZS).

Kragljevo grenko slovo
ponedeljek, 29. september 2008 ob 10:00
V Donington Parku se je z največjim motokros dogodkom na svetu končala letošnja dolga sezona. Na dirki za pokal narodov je sodelovalo 32 reprezentanc. Za Slovenijo so tekmovali Matevž Irt (MX1), Klemen Gerčar (MX2) in Sašo Kragelj (MX3), a so obtičali v B-finalu. Prvi pomemben del tekmovanja...

Motokrosisti na evropskem pokalu narodov
sreda, 17. september 2008 ob 14:32
Ljubljana - Trojica slovenskih motokrosistov se ta konec tedna odpravlja na tekmo evropskega pokala narodov v Bolgarijo. Vozili bodo Klemen Gerčar (MX1), Jernej Irt (MX2) in Sašo Kragelj (MX3).

Kragelj in Gerčar med deseterico
ponedeljek, 8. september 2008 ob 11:23
Konec tedna so slovenski motokrosisti na predzadnji dirki svetovnega prvenstva MX3 in evropskega prvenstva EMX2 v Švici dosegli dve uvrstitvi med najboljših deset. Klemen Gerčar (AMD Feroda) je...