Klemen Ferjan

Judo: Jenuš v Bukarešti 2., Sedej tretji
nedelja, 7. junij 2009 ob 15:02
Mitja Jenuš je v kategoriji nad 100 kg osvojil drugo mesto, Aljaž Sedej pa je bil v kategoriji do 81 kg tretji. Klemen Ferjan (do 81 kg) in Igor Spasojevič (do 90 kg) sta ostala brez uvrstitve.

Ferjan v Moskvi brez uvrstitve
nedelja, 31. maj 2009 ob 13:11
Judoist Klemen Ferjan je na tekmi za veliko nagrado v Moskvi v kategoriji do 81 kg dosegel eno zmago, a vseeno ostal brez uvrstitve.

Ferjan kljub zmagi brez uvrstitve
nedelja, 31. maj 2009 ob 12:03
Moskva - Judoist Klemen Ferjan, edini slovenski predstavnik na tekmi za veliko nagrado v Moskvi, je v kategoriji do 81 kg dosegel eno zmago, a vseeno ostal brez uvrstitve.

Boštjan Aver in Uroš Rotnik, če ne vesta, na potezi sta!
Blogi
torek, 23. december 2008 ob 15:06
Veste, kaj imajo skupnega dr. Boštjan Aver, Roman Dobnikar, mag. Klemen Ferjančič, Uroš Glavan, Ciril Pucko, Milan Petek, Branimir Štrukelj, dr. Boris Gaberščik in Jani Kavtičnik? To, da jih je vlada 10. decembra imenovala v nadzorni svet Kada, s prvoimenovanim kot predsednikom. In kaj...

Na prireditvi Razpnimo jadra, 1500 udeležencev
torek, 13. maj 2008 ob 10:00
V soboto se je v Žalcu s prvo rekreativno prireditvijo začela množična športna akcija Razpnimo jadra. Uvodna prireditev, ki je potekala v Športnem centru, je privabila okoli 1500 udeležencev, športnih aktivnosti je bilo kar 22. Med drugim so se lahko preizkusili v nordijski hoji,...

Slab slovenski dan v Parizu
nedelja, 10. februar 2008 ob 18:02
V Parizu se je končal super svetovni pokal za judoiste in judoistke. Drugi dan tekmovanja so Klemen Ferjan, Aljaž Sedej, Igor Spasojevič, Primož Ferjan in Matjaž Ceraj ostali brez uvrstitev.

nedelja, 10. februar 2008 ob 17:48
Pariz - V Parizu se je končal super svetovni pokal v judu. Na tatamije je stopilo pet slovenskih borcev, a so Klemen Ferjan, Aljaž Sedej, Igor Spasojevič, Primož Ferjan in Matjaž Ceraj ostali brez uvrstitev.