Marlies Schild

Schildova v vodstvu
četrtek, 21. december 2006 ob 11:10
Avstrijka Marlies Schild vodi po prvi vožnji slaloma za svetovni pokal alpskih smučark v francoskem Val d'Iseru. V finale se je s 25. mestom uvrstila tudi Ana Kobal, Urška Rabič pa je...

Po 1. vožnji spet vodi Marlies Schild
četrtek, 21. december 2006 ob 10:59
V ženskem delu alpskega svetovnega pokala razen v smuku povsem prevladujejo Avstrijke, bodo Američanke in Skandinavke ustavile rdeče-beli stroj?

Superkombinacija Schildovi
petek, 15. december 2006 ob 16:50
Avstrijka Marlies Schild je zmagala na superkombinaciji svetovnega pokala alpskih smučark v avstrijskem v Reiteralmu (2:13,69). Na drugem mestu je bila njena rojakinja Michaela Kirchgasser (2:14,03,...

Schildova vodi po prvi vožnji
nedelja, 26. november 2006 ob 20:15
Avstrijka Marlies Schild prepričljivo vodi po prvi vožnji slaloma za svetovni pokal alpskih smučark v Aspnu, najboljša Slovenka Tina Maze je nastop končala na 34. mestu.

V živo: Ženski slalom za svetovni pokal
nedelja, 26. november 2006 ob 18:03
Najboljše slalomistke so ob 18.00 v Aspnu začele drugi slalom letošnje sezone. Prvega v Leviju pred dvema tednoma je dobila Marlies Schild.

Slovenke brez finala
sobota, 11. november 2006 ob 12:18
Avstrijka Schildova vodi po prvi vožnji slaloma. Mazejeva je končala na zadnjem mestu, Kobalova pa je odstopila.

sobota, 11. november 2006 ob 11:40
Avstrijka Schildova vodi po prvi vožnji slaloma. Drevova in Kobalova sta odstopili, Mazejeva pa je zadnja.