Marko Jerman

Smola za Skubica v Brnu
24ur.com
nedelja, 10. julij 2011 ob 17:22
Slovenec Boštjan Skubic, član Inotherm Yamaha teama je ostal brez uvrstitve na nedeljski dirki motociklistov za svetovno prvenstvo razreda supersport, v Brnu na Češkem.

Boštjan Skubic pred novim izzivom
24ur.com
petek, 8. julij 2011 ob 17:56
Slovenskega motociklista Boštjana Skubica po letošnji dirki v Daytoni konec tedna čaka nov izziv. 37-letni Ljubljančan se je s svojim moštvom Inotherm Yamaha podal na dirko za...

Jerman 19. v Misanu
SiOL.net
nedelja, 12. junij 2011 ob 17:51
Rim - Slovenski dirkač Marko Jerman je na preizkušnji svetovnega motociklističnega prvenstva razreda superbike v kategoriji supersport 600 v Misanu osvojil 19. mesto.

Triumph tiger 800
SiOL.net
torek, 7. junij 2011 ob 08:55
Nova generacija legendarnega angleškega polterenskega potovalnika Tigra pomeni tako oblikovalsko kot vsebinsko povsem nov motocikel. Obstaja v dveh različicah, mi smo vozili tisto bolj cestno.

Marko Jerman osvojil prvo točko
SiOL.net
nedelja, 27. marec 2011 ob 19:56
Donington - Na drugi tekmi svetovnega prvenstva kategorije 600 Supersport, ki se je odvijala v angleškem Donningtonu, je slovenski tekmovalec Marko Jerman osvojil 15. mesto in s tem prvo točko v...

Marko Jerman postal evropski podprvak
SiOL.net
torek, 26. oktober 2010 ob 18:30
Albacete - Marko Jerman je na finalni dirki sezone v cestnohitrostnem motociklizmu v razredu Supersport 600 osvojil naslov evropskega podprvaka.

Triumph daytona 675 supersport
SiOL.net
petek, 20. avgust 2010 ob 07:00
Grobnik - Dirkalni triumph Marka Jermana je, v kombinaciji s svojim voznikom, daleč najhitrejši motocikel srednje prostornine v tem delu sveta. Mi smo daytono 675 supersport preizkusili na Grobniku.