Nika Kozamernik

V Kranju tri zmage Klinarjevi
SiOL.net
ponedeljek, 16. januar 2012 ob 11:18
Kranj - Anja Klinar je na mednarodnem plavalnem mitingu Zvezda 2012 pobrala tri zmage. Najhitrejša je bila na 50 in 200 delfin ter 200 mešano.

Prvi dan tekmovanja telovadkam 5. mesto
SiOL.net
sobota, 13. avgust 2011 ob 20:46
Ljubljana - Po prvem dnevu tekmovanj na 26. Poletni univerzijadi v Shenzhenu smo zabeležili prve uspehe naših mladih športnikov.

Študenti in študentke optimistični pred univerzijado
SiOL.net
četrtek, 4. avgust 2011 ob 14:52
Ljubljana - Shenzhenu na Kitajskem bo od 12. do 23. avgusta 26. poletna univerzijada, na kateri bo pod okriljem Slovenske univerzitetne športne zveze (SUSA) nastopilo tudi 37 študentov in študentk.

Najboljši plavalci zbrani v Šanghaju
SiOL.net
sobota, 23. julij 2011 ob 18:35
Ljubljana - Na Kitajskem poteka 14. svetovno prvenstvo v plavanju in vodnih športih. Plavalci pod slovensko zastavo na omenjenih prvenstvih v 50 metrskih bazenih še niso osvojili medalje.

V peklu Šanghaja Kozamernikova 17.
SiOL.net
sobota, 23. julij 2011 ob 09:51
Šanghaj - Po petih urah plavanja v vročini pri 32 stopinj celzija, kar je sila sporno, sta si zlato na SP okoli vratu na 25 km obesila Brazilka in Bolgar.

Cigare pripravljene za slovenske uspehe
zurnal24.si
sobota, 23. julij 2011 ob 09:45
Na SP v plavanju v Šanghaju bodo po vaterpolistih, daljinskih plavalcih, skakalcih v vodo in plavalkah v sinhronem plavanju z nastopi začeli tudi tekmovalci v bazenskem plavanju.

Teja Zupan solidna tudi na 5 km
Delo
petek, 22. julij 2011 ob 10:30
Na SP vodnih športov v Šanghaju je plavalka Teja Zupan na 5 km osvojila 15. mesto.