Danes kraljevska etapa s spektakularnim vzponom na Krvavec
sobota, 15. junij 2024 ob 06:23
Na Dirki po Sloveniji je danes dan, ki bo verjetno ustoličil novega (ali pa starega) zmagovalca. Četrta etapa se bo končala na Krvavcu, zmagovalec današnje etape pa bo zelo verjetno jutri v...

Dončić v velikem slogu odgovoril kritikom in zrežiral visoko zmago Dallasa
sobota, 15. junij 2024 ob 02:30
Košarkarji Dallasa so na četrti tekmi finala Lige NBA odpravili Boston s 122:84 in znižali zaostanek na 1:3 v zmagah. Luka Dončić je bil najboljši strelec z 29 točkami, v zadnjih 13 minutah...

Ajda Novak v Krakovu peta, Žiga Lin Hočevar šesti
petek, 14. junij 2024 ob 20:37
Kajakašica Ajda Novak je na tretji tekmi sezone svetovnega pokala v Krakovu osvojila peto mesto. Mesto slabši je bil v finalu kajakašev Žiga Lin Hočevar.

Špela Ponomarenko Janić za las ob kolajno na EP-ju
petek, 14. junij 2024 ob 20:13
Kajakašica Špela Ponomarenko Janić je na evropskem prvenstvu v sprintu na mirnih vodah v  Szegedu zasedla četrto mesto na 200 metrov. Bron je zgrešila za vsega 27 tisočink sekunde.