Domov

Mladi Španec po velikem preobratu spisal teniško zgodovino
zurnal24.si
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:51
Alcaraz je postal prvi teniški igralec odprte ere, ki je osvojil svoje prve tri grand slame na treh različnih podlagah. Za naslov v Parizu je po petih nizih strl Zvereva.

Vse več držav, kjer je zmagala desnica, tudi na Hrvaškem prvo mesto osvojila HDZ
Demokracija
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:47
Piše: C. R. Na Hrvaškem je na evropskih volitvah s 33,7 odstotka glasov slavila vladajoča stranka HDZ, sledi ji levosredinska SDP s 27,8 odstotka...

Roland Garros: Alcaraz po petih nizih strl Zvereva
Dnevnik
Španski teniški as Carlos Alcaraz je zmagovalec odprtega prvenstva Francije v Parizu.

Alcaraz novi kralj peska v Roland-Garrosu
Delo
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:46
Španski teniški zvezdnik je v velikem finalu odprtega prvenstva Francije po hudem boju premagal Nemca Alexandra Zvereva.

Kaj sledi po volitvah v evropski parlament?
Delo
Prihodnji teden se bodo začele priprave na kočljive odločitve o prihodnjih vodilnih funkcijah v EU.

Vojna z baloni, USB-ključki in smetmi
Delo
nedelja, 9. junij 2024 ob 19:45
Seul bo obnovil propagandno kampanjo prek zvočnikov proti severnokorejskim oblastem.

Slovenca na rokometnem prestolu Evrope
Sportal
Blaž Janc in Domen Makuc sta z Barcelono osvojila rokometno ligo prvakov. V finalu je katalonska ekipa z 31:30 (15:15) premagala danski Aalborg z Aleksom Vlahom. Rokometaši Kiela pa so na...