nedelja, 9. junij 2024 ob 15:36
Odlični odbojkar Rok Možič, ki je moral 23. aprila na operacijo, končuje rehabilitacijo po poškodbi gležnja ter se nadeja, da se bo lahko že kmalu pridružil slovenski izbrani vrsti.

Alcaraz novi španski kralj peska
nedelja, 9. junij 2024 ob 15:00
Carlos Alcaraz je z izjemno predstavo v četrtem in petem nizu prvič osvojil Roland Garros. V napetem finalu je po štirih urah in 19 minutah ugnal Alexandra Zvereva s 6:3, 2:6, 5:7, 6:1 in 6:2.

Gajser drugi v Latviji in znova na vrhu skupnega seštevka
nedelja, 9. junij 2024 ob 14:09
Tim Gajser je na Veliki nagradi Latvije v Kegumsu v obeh vožnjah osvojil drugo mesto in znova prevzel vodstvo v skupnem seštevku svetovnega prvenstva elitnega razreda motokrosistov.

Neja Filipič v zadnji seriji do sedmega mesta, Lia Apostolovski deveta
nedelja, 9. junij 2024 ob 12:00
Neja Filipič je tretji dan evropskega prvenstva v Rimu v finalu troskoka zasedla sedmo mesto s 14,12 metra. Lia Apostolovski je v finalu skoka v višino končala na devetem mestu z 1,90 metra.